İSG, PLAZA PREMİUM GROUP İŞ ORTAKLIĞI DUYURULDU

Take Off Channel x 21 Aralık 2020, Pazartesi

Anlaşma Kapsamında, Malaysia Airports Group’un Tamamına Sahip Olduğu Ve Türkiye’nin Yükselen Şehir Havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda, Plaza Premium Group 2021 Yılından İtibarenÖzel Yolcu Hizmetleri Operasyonlarını Devralarak, Yatırımlarına Başlayacak.

PPG ile iş birliğini değerlendiren Malaysia Airports Group CEO’su Dato ‘Mohd Shukrie Mohd Salleh, “Plaza Premium Group ile ortaklığımız, Malezya’daki Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’nda ilk salonlarını açtıkları 1998 yılına kadar uzanıyor ve bu ortaklık bizi tüm dünyada havalimanı konukseverlik hizmetlerinde lider hale getirdi.

Malaysia Airports Group CEO’su Dato ‘Mohd Shukrie Mohd Salleh

Plaza Premium Group’un Kurucusu ve CEO’su Song Hoi-see ise şu değerlendirmede bulundu: “Skytrax ödüllü havalimanı hizmetlerimizi Türkiye’de ve bölgenin önemli havalimanı merkezlerinden biri olan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda genişletmekten heyecan duyuyoruz.

Plaza Premium Group’un Kurucusu ve CEO’su Song Hoi-see

Plaza Premium Group Hakkında;

Seyahat deneyimini iyileştirmek misyonu ile yola çıkmış olan Plaza Premium Group, 180’den fazla lokasyonda, 49 ülkede operasyonları ile havaalanları özel yolcu hizmetleri, konaklama ve yeme içme operasyonları ile bir dünya lideridir. 1998’de Hong Kong’da kurulmuş olan şirketler grubu 4 ana iş dalında hizmet vermektedir: havaalanı lounge markaları Plaza Premium First ve Plaza Premium Lounge; havaalanı otelleri Aerotel ve Refreshhh by Aerotel; havaalanı karşılama & uğurlama markası Allways ve bir çok havaalanı restaurant markaları.

Bunlara ilave olarak Plaza Premium Group, sıkça seyahat eden yolcular için Smart Traveller mobil uygulaması geliştirmiştir. Smart Traveller uygulaması üzerinden üyelik programı ile yolculara bir çok avantaj sunulmaktadır. Smart Traveller; kampanyalar, puan kazanma ve kazanılan puanlarla seyahate yönelik hizmetlerden avantajlı faydalanma gibi seçenekleri ile üyelerine en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır. Kendi markalarının yanı sıra Plaza Premium Group, Cathay Pacific Airways, Singapore Airlines, Lutfhansa, China Southern Airlines, Star Alliance, Sky Team, American Express gibi dünyanın önde gelen markalarına havaalanı özel yolcu hizmet çözümleri sunmaktadır.

Take Off Channel

Take Off Channel sizlere havacılık ve seyahat alanında orijinal içerikler üreten bir kanaldır. Genel koordinatörlüğünü Cihan Akgün'ün yaptığı Take Off'ta hem keyifli vakit geçirmenizi hem de bilgi almanızı sağlayacak onlarca video sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

A380 Restorant Geliyor!

Take Off Channel x 29 Eylül 2020, Salı

Daha önce Hiç bir yere uçuşlar düzenleyen ve yolcuları uçağa bindirme çalışmalarından vazgeçmeyen Singapore Airlines yeni projesi; A380 Uçak Restorant

Devamını Oku...

A380 Kargo Uçağı

Take Off Channel x 23 Temmuz 2020, Perşembe

Airbus A380 nin başına gelenleri hepimiz biliyoruz artık. Bu kanalda da bir kaç kere bahsettik ve her yerde göklere veda edeceği haberleri videoları defalarca çıktı.  Havacılık arenasına boeing 747 nin tahtını sallamak için girdi ve ben bu oyunu bozarım dedi.  Ama gelgelelim ki bozamadı.  50 yıldan fazla bir süredir üretilen 747 ye karşı 18 yılda […]

Devamını Oku...

Kabin Bagajı Uygulaması Eski Haline Dönüyor

Take Off Channel x 16 Aralık 2020, Çarşamba

Covid-19 Virüsünün etkilerini bir nebze azaltmak ve kabinde yaşanan kargaşayı minimuma indirmek için uygulanan uçaklarda kabin bagajı kısıtlaması sona eriyor. Bilal Ekşi’nin twitter hesabından yaptığı duyuruyla kesinleşmiş olan uygulamanın normale dönme haberi bir çok yolcuyu rahatlatacaktır. Özellikle kısa uçuşlarda kabin bagajını da uçak altına vermek yolcuların havalimanında geçirdiği süreyi neredeyse 2 katı uzatıyordu. https://twitter.com/bilaleksithy/status/1338957314666147840?s=21 Diğer […]

Devamını Oku...

takeoffchannel#Instagram