Qatar Airways’ten Dünya Kupası İçin Özel Giydirme

Take Off Channel x 21 Kasım 2020, Cumartesi

Uçaklar genel olarak beyaz renklerde olur fakat ara sıra firmalar reklam ve başka nedenlerle uçaklarını yenilikçi tasarımlarla giydirebilmektedirler.

Fifa resmi partnerlerinden Qatar Airways Fifa Dünya Kupası Katar 2022 için bir adet Boeing 777 Model uçağını özel bir livery ile giydirdi.

Zaman içerisinde daha fazla Qatar uçağının sahip olacağı bu livery oldukça güzel. İlk gördüğümde esasen çok mutlu oldum ve belki de bu gibi etkinlikler içinden geçtiğimiz zor günlerden sonra dünyanın tekrar normale kısa sürede döneceğinin göstergesidir.

Çünkü Qatar, Emirates ve benzer büyüklükte firmalar her ne kadar ekonomik olarak mutlu olmasalar bile bir şekilde ayakta kalacaklar ve uçmaya devam edecekler.

Umuyorum kısa sürede tekrar bu zor günleri geride bırakıp tekrar uçaklardan ve havalimanlarından videolar üretmeye devam ederiz.

Qatar Airways Group Chief Executive Akbar Al Baker bu uçağı tanıtmaktan oldukça mutlu olduklarını ifade etmiş.

A7-BEB Kuyruk Tescilli Boeing 777’nin Eski Hali

Ayrıca Katar’da yapılacak olan Fifa Dünya Kupası 2022 için ziyaret planlarınız var ise şu adres işinize yarayacaktır;

https://www.qatarairwaysholidays.com/qa-en/offers/fifa-world-cup-qatar-2022/

Take Off Channel

Take Off Channel sizlere havacılık ve seyahat alanında orijinal içerikler üreten bir kanaldır. Genel koordinatörlüğünü Cihan Akgün'ün yaptığı Take Off'ta hem keyifli vakit geçirmenizi hem de bilgi almanızı sağlayacak onlarca video sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

SATILIK ULTRA LÜKS BOEING 747-8

Take Off Channel x 14 Temmuz 2020, Salı

Boeing 747 üretimine son veriliyor söylentileri çıktı ama hiç üzülmeyin, Son derece lüks bir krallara layık bir boeing 747 almak için halen şansınız var 🙂  Qatar kraliyet ailesinin satmaya karar verdiği bu ultra lüks 747-8 bugün ki blog konumuz. Piyasadaki en pahalı olmasa da, en pahalı ve gösterişli uçaklar arasında yapılmış en inanılmaz lüks uçaklardan […]

Devamını Oku...

Gökten Uçak Parçası Yağdı

Take Off Channel x 21 Şubat 2021, Pazar

Denver üzerinde sağ motorunu kaybeden United Havayolları’na ait Boeing 777’nin motor parçaları şehre yağdı. United Flight UA328 Sefer sayılı Honolulu uçağı kalkışından kısa bir süre sonra tek motorunu kaybetti ve acil iniş izni isteyerek 231 yolcusu ve 10 mürettebatıyla sağ salim geri dönerek iniş yaptı. “United 328 heavy, we’ve experienced an engine failure we need […]

Devamını Oku...

Qatar Airways Abuja’ya Haftalık Üç Uçuş Başlatıyor

Take Off Channel x 25 Kasım 2020, Çarşamba

Qatar Airways 27 Kasım 2020’den itibaren Lagos üzerinden Abuja’ya haftada üç sefer düzenleyeceğini açıkladı.

Devamını Oku...

takeoffchannel#Instagram