Garuda Indonesia & Singapore Airlines Ortak Girişim Anlaşması Yaptı

Take Off Channel x 30 Mayıs 2023, Salı

Endonezya ve Singapur’un bayrak taşıyıcı hava yolları olan Garuda Indonesia ve Singapur Airlines bir ortal girişim anlaşması yaptı.

Singapur ve Endonezya arasındaki yolcu kapasitesini artıracak ve müşterilere iki ülke arasında daha fazla seyahat seçeneği sunacak olan bu ortak girişim anlaşmasının detayları şöyle;

Singapore Airlines Airbus A350 Uçağı

Düzenleyici onaylara tabi olarak önerilen ortak uçuşlar, Singapur ile Denpasar, Jakarta ve Surabaya arasındaki rotaları kapsayacak. Bu, iki hava yolunun Kasım 2021’de imzaladığı Mutabakat Anlaşması’nı (MoU) geliştirmeyi sağlayacak.

Bu anlaşma, her iki havayolunun Singapur ve Endonezya arasındaki uçuş potansiyelini koordine etmesine olanak tanıyacak ve müşterilere iki ülke ve ötesi arasında daha sorunsuz uçuş bağlantısı sunacak.

Singapore Airlines Airbus A380 Uçağı

Taşıyıcılar ayrıca ortak ücret ürünleri ve müşterilere sunulan özel teklifleri geliştirmek için kurumsal programların uyumlu hale getirilmesi dahil olmak üzere yeni atılımları uygulayabilecekler.

Ayrıca bu anlaşma ile Endonezya ve Singapur arasındaki turist akışının da güçlenmesi bekleniyor. Bu anlaşma sayesinde yabancı turistler Güney Doğu Asya seyahatlerinde Singapur’un benzersizliğini deneyimleyip, Endonezya’nın çok kültürlülüğünü ve egzotizmini keşfedebilir ve adalarda onları bekleyen manzaranın güzelliklerinin tadını çıkarabilirler.

Garuda Indonesia Boeing 777 Uçağı

Singapore Airlines İcra Kurulu Başkanı Bay Goh Choon Phong şunları söyledi: “Bu ortak girişim, Garuda Indonesia ve Singapore Airlines arasındaki uzun süredir devam eden ortaklığı güçlendiren bir kazan-kazan anlaşması olacak.Endonezya ve Singapur’daki havacılık pazarlarını büyütme, daha yüksek düzeyde iş ve insan bağlantılarını kolaylaştırma ve her iki ülkeyi de bölgesel turizm destinasyonları olarak tanıtma kararlılığımızı yansıtıyor. Müşterilerimiz ayrıca daha fazla uçuş ağı bağlantısı, gelişmiş seyahat kolaylığı ve ek ücret seçenekleri dahil olmak üzere daha da fazla avantajdan yararlanacak.”

Take Off Channel

Take Off Channel sizlere havacılık ve seyahat alanında orijinal içerikler üreten bir kanaldır. Genel koordinatörlüğünü Cihan Akgün'ün yaptığı Take Off'ta hem keyifli vakit geçirmenizi hem de bilgi almanızı sağlayacak onlarca video sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Singapore Airlines Airbus A350 İnceleme!

Take Off Channel x 27 Haziran 2020, Cumartesi

Airbus A350 Türkiye’de henüz yok ama Singapur Havayolları her hafta İstanbul’a düzenli tarifeli uçuşlar yapıyor. Şu anda pandemi dolayısıyla yolcu yok ama kargo yükü hafife alınmayacak kadar fazla. Türkiye’ye 33 Yıldır Uçuyor Genel olarak Singapur Airlines Türkiye’ye 33 yıldır uçuyor ve hiç ara vermemiş. 2010 dan önce aktarmalarla yapılan uçuşlar sonrasında direkt uçuş haline gelmiş.  […]

Devamını Oku...

Bozulabilir Maddeler Singapore Air İle Güvende!

Take Off Channel x 20 Şubat 2021, Cumartesi

Singapur Hava Yolları (SIA), Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) bozulabilir ürünlerdeki yetkinlikleri tasdik eden küresel sertifikasını, Singapur merkezinde gösterdiği başarılarıyla alan Güneydoğu Asya’daki ilk hava yolu oldu.

Devamını Oku...

A380 Restorant Geliyor!

Take Off Channel x 29 Eylül 2020, Salı

Daha önce Hiç bir yere uçuşlar düzenleyen ve yolcuları uçağa bindirme çalışmalarından vazgeçmeyen Singapore Airlines yeni projesi; A380 Uçak Restorant

Devamını Oku...

takeoffchannel#Instagram